Avcılar Moto Kurye
Avcılar Moto Kurye

Avcılar kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Avcılar kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Avcılar kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Avcılar Moto Kurye Bu tür gönderiler www.smartkurye.com.tr adresinden veya 0212 270 20 40  nolu telefondan bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Avcılar Moto Kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Avcılar Moto Kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.Avcılar Moto Kurye

 

 

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.

İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²'lik bir yüzölçümüne sahiptir. İstanbul'a 27 km. uzaklıktadir. TEM otoyolu, E-5 (D-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir.

 

 

 

 

 

 

 1. Avcilar Belediyesi

  www.avcilar.bel.tr/
  Kurumsal yapısı, hizmetleri ve ilçe hakkında bilgiler yer alıyor.

  • AVCILAR ile ilgili görsel sonucu
  • AVCILAR ile ilgili görsel sonucu
  • AVCILAR ile ilgili görsel sonucu
  • AVCILAR ile ilgili görsel sonucu
  AVCILAR için diğer resimler

  • Avcılar - Vikipedi

   tr.wikipedia.org/wiki/Avcılar
   Avcılar Merkez Mahallesi; Ambarlı Mahallesi; Cihangir Mahallesi; Gümüşpala Mahallesi; Denizköşkler Mahallesi; Üniversite Mahallesi; Mustafa Kemal Paşa ...
  • T.C. AVCILAR KAYMAKAMLIĞI

   www.avcilar.gov.tr/
   Sitede ilçenin tanıtımının yanı sıra kurumun idari yapısı hakkında bilgiler, fotoğraflar, telefon rehberi, linkler, haber ve duyurular yer almaktadır.

  Haberlerde
  • ÇANAKKALE (İHA) - Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, Avcılık ve İhtisas Spor kulübü ile Halk Eğitim Merkezinin ortak girişimleriyle başlatılan ...
  AVCILAR hakkındaki diğer haberler

  • Avcılar

   www.avcilarinsaat.com.tr/
   Avcılar'a Hoşgeldiniz! Kurulduğumuz günden bu yana yaşam kalitenizi en fazla arttıracak en modern yaşam alanlarını inşa etmek için çalışıyoruz. Avcılar olarak ...
  • DoubleTree by Hilton Istanbul Avcilar - Avcılar'da otel

   www.hilton.com.tr/istanbul/doubletree-by-hilton-istanbul-avcilar/
   İstanbul Avcılar'da, TÜYAP, CNR Fuar Merkezi ile Atatürk Havalimanı'nın yakınında bulunan DoubleTree Hilton Avcılar oteli sizlere konfor ve rahatlık sunuyor.
  • avcılar AVCILAR avcilar haberleri haber haberi

   www.haberler.com/avcilar/
   avcılar AVCILAR avcilar ile ilgili en yeni güncel haberler, son dakika haberleri. avcılar.
   10 Aralık Çar
   <<Etkinlik hakkında detaylı ...
   17 Aralık Çar
   <<Etkinlik hakkında detaylı ...
   20 Aralık Cmt
   <<Etkinlik hakkında detaylı ...
  • AVCILAR SEÇİM SONUÇLARI - Seçim Sonuçları - Haber

   secim.haberler.com/2014/AVCILAR/
   AVCILAR 2014 yerel seçim sonuçları dakika dakika burada. AVCILAR ilçeleri ve beldelerine ait 30 Mart yerel seçim sonuçları için tıklayın.
  • İSTANBUL - AVCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

   avcilar.meb.gov.tr/
   İlçe tarihçesi, kalite stratejisi, yönetim, eğitim kurumları, faaliyetler, hizmet içi eğitim çalışmaları ve projeler hakkında bilgi yer alıyor.


 

 

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.